LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Vacuumschmelze: kompaktowe transformatory separacyjne dla wąskopasmowych systemów PLC

vacplc

 

Firma Vacuumschmelze całkowicie przeprojektowała swą serie transformatorów dla nowoczesnych systemów PLC – systemów komunikacji wykorzystujących sieć zasilania. Nowe transformatory separacyjne są przeznaczone do wąskopasmowej komunikacji PLC i powstały z myślą o pracy z inteligentnymi miernikami. Rośnie liczba potencjalnych zastosowań  dla tych urządzeń – na przykład nadajniki sygnału przeznaczone do kontroli i monitorowania sprzętów domowych lub nadajniki przesyłające dane ze zdalnych inteligentnych mierników. Układy z nowej serii są wykonane z materiałów VITROVAC i VITROPERM opracowanych przez Vacuumschmelze. Zapewniają one wyjątkowe charakterystyki transmisji, wysoką odporność na interferencje elektromagnetyczne i bezpieczną izolację galwaniczną.

Możliwości techniczne nadajników w obudowach THT oraz SMT są szczegółowo opisane w karcie katalogowej. Zawiera ona również wyczerpujący opis parametrów i charakterystyk tych superkompaktowych rozwiązań.

Firma Vacuumschmelze zapewnia również pomoc w doborze układów nadawczych, oferując informacje porównawcze o parametrach izolacji i kompatybilności z różnymi układami PLC. Klienci mogą wybrać spośród modeli oferujących izolację funkcjonalną lub wzmocnioną izolację zgodną z normą IEC 60950 oraz IEC 61558. Dostarczone zestawienie pomaga klientom porównać modele i wybrać nadajniki kompatybilne z układami PLC różnych typów, aby dobrać model odpowiedni do wymagań konkretnego projektu. Wciąż jednak zalecana jest eksperymentalna weryfikacja dopasowania układu do rzeczywistych warunków pracy.

Dystrybutorem produktów Vacuumschmelze w Polsce jest Contrans TI Sp. z o.o., ul. Polanowicka 66, 51-180 Wrocław, http://www.contrans.pl, contrans@contrans.pl

Autor: Contrans TI