Targi, sympozja, konferencje – aktywna jesień Tespolu

2

Wrocławska firma Tespol Sp. z o.o. obchodząca  w tym roku 25 – lecie działalności,   jedyny autoryzowany dystrybutor produktów Tektronix, Keithley, Dewetron, LitePoint, Magna-Power, dystrybutor sprzętu pomiarowego firmy Rohde & Schwarz i innych czołowych producentów, od wielu lat aktywnie uczestniczy w branżowych targach, konferencjach
i seminariach, nie zapomina także o przyszłych inżynierach, organizując pokazy aparatury pomiarowej na uczelniach technicznych w całej Polsce.

Z ofertą firmy Tespol będzie można się zapoznać na kliku organizowanych tej jesieni imprezach:

Już na początku września stoiska wystawowe firmy Tespol będzie można obejrzeć we Wrocławiu na International Symposium and Exhibition on Electromagnetic Compatibility EMC Europe 2016, organizowanym na Wydziale Telekomunikacji i Teleinformatyki Politechniki Wrocławskiej w dniach 5-9 września 2016.

Równolegle w dniach 6-9 września 2016 Tespol zaprasza do odwiedzenia XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO 2016, odbywającego się jak co roku w Kielcach. Prezentowane urządzenia będzie można obejrzeć na stoisku 18 w Hali F.

Kilka dni później, w dniach 13-15 września, sprzęt oferowany przez Tespol będzie można obejrzeć na stoisku 8 w hali F w czasie targów Energetab 2016 w Bielsku- Białej.

W dniach 26-28 września 2016 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach będzie miało miejsce XXXII Krajowe Sympozjum Telekomunikacji I Teleinformatyki – KSTIT 2016; również w tym sympozjum Tespol będzie uczestniczyć.

Firma ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa, posiada pion Ochrony Informacji Niejawnych oraz Kancelarię Tajną. Tematyka związana z tym aspektem działalności poruszana będzie na XI Konferencji Naukowo-Technicznej Systemy Rozpoznania i Walki Radioelektronicznej 2016 – KNTWRE 2016 w Ołtarzewie, w dniach 23-25 listopada 2016 roku.

Tak intensywny kalendarz imprezowy zostanie uzupełniony o pokazy nowych urządzeń wprowadzanych do oferty firmy Tespol organizowanych na uczelniach technicznych w całym kraju.

 

O autorze