LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Digi-Key – niezwykła ekspozycja na targach electronica

33

Podczas targów electronica 2016, które odbędą się w Monachium, firma Digi-Key Electronics zademonstruje nowe produkty przeznaczone dla inżynierów i konstruktorów, którzy są zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami dla Internetu Przedmiotów (IoT).

Digi-Key oferuje niezwykle bogaty wybór podzespołów elektronicznych – modułów, płytek projektowych i pojedynczych komponentów – takich jak czujniki, czy mikrokontrolery. Są one dostępne za pomocą zaawansowanego wyszukiwania parametrycznego, które pozwala łatwo znaleźć model dopasowany idealnie do konkretnego projektu IoT. Jest to jedno z rozwiązań, które pozwalają dystrybutorowi ułatwić rozwój innowacji w tym obszarze.

Realizacja nowych projektów wymaga stosowania najnowocześniejszych technologii. Digi-Key jest w stanie je dostarczyć dzięki wyjątkowym relacjom, jakie firma zbudowała z wieloma dostawcami. Wśród 1,3 miliona modeli dostępnych w ofercie znajduje się najnowszych komponentów dostępnych do zamówienia natychmiast, bez ograniczeń na minimalną wielkość zamówienia. Wraz z narzędziami projektowymi Digi-Key oraz wsparciem projektowym zapewnia to pomoc dla inżynierów na każdym etapie od prototypu do produkcji.

Na stoisku Digi-Key Electronics A5.578 na targach electronica 2016 w Monachium w dniach 8-11 listopada do dyspozycji gości będą dostępne interaktywne monitory oraz pracownicy firmy. Więcej informacji można uzyskać na stronie Digi-Key.

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.