LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

RJ-45 – ethernetowe złącza kategorii 6 od ILME – wersja w solidnej obudowie

600rj45-idc

Włoski producent prezentuje znany standard w bezpieczniejszej i wytrzymalszej obudowie.

Kable ethernetowe kategorii 6 pozwalają na przesył danych z szybkością do 250 Mb/s na odległość do 100 m. Jest to najnowsza kategoria znanego standardu, istniejąca od 2009 roku. Przeznaczone do zastosowań w tej kategorii złącza włoskiego producenta podzielono na kilka wersji. Złącze żeńskie oznaczono CJK 8FT, a oprócz niego dostępne są dwa rodzaje złącz męskich: złącze zaciskane CJK 8IMT oraz nożowe 8MT. Te drugie nie wymagają zaciskarki do kabla, ponieważ same nacinają osłonki, tworząc styk elektryczny.

Wytrzymałe obudowy nowego typu wyposażone są w solidne zatrzaski zapobiegające wypadaniu kabla oraz masywną otoczkę powodującą ochronę złącza. Firma ILME (Industria Lombardia Materiale Elettrico) to światowej klasy producent złącz o bogatej ofercie i dużym doświadczeniu w projektowaniu ergonomicznych i wytrzymałych elementów, toteż jej produkty z pewnością zdadzą egzamin w trudnych, przemysłowych warunkach.

Dystrybutorem produktów ILME w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o. Sp. komandytowa, Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.