LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Wielkie otwarcie TME na Afrykę i Bliski Wschód!

afryka_prasa

Transfer Mulitsort Elektronik zdobywa nowe rynki, dotąd omijane przez wielu europejskich dostawców! Ponad 800 wiodących producentów komponentów elektronicznych przestało się martwić, jak dostarczyć swój asortyment do Tanzanii czy Bahrajnu… TME się tym zajmie!

Dla klientów z Afryki i Bliskiego Wschodu została uruchomiona strona www.tme24.com oraz nowy Dział Sprzedaży, który zapewnia obsługę w języku angielskim, francuskim, arabskim i suahili.

Co znajdą klienci TME na platformie tme24.com?

  • informacje o cenie i czasie dostawy do wybranego kraju;
  • od 2017 r. serwis zamówień online.

Uwzględnienie Afryki i Bliskiego Wschodu w polityce TME jest ważnym elementem realizacji misji firmy, którą jest dostarczanie komponentów do różnych zakątków świata jak najszybciej i jak najtaniej.

To jednak nie wszystko!

TME wspiera edukację w Afryce i na Bliskim Wschodzie organizując warsztaty i dostarczając do placówek oświatowych komponenty elektroniczne, elektrotechniczne, elementy wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej.

Pytania i prośby w tym zakresie prosimy przesyłać na adres: edu@tme24.com

Kontakt: TME Africa & Middle East, ul. Łagiewnicka 33a, 30-417 Kraków, tel. +48 42 2935299, mena@tme24.com (Afryka Północna i Środkowy Wschód), africa@tme24.com (Afryka Subsaharyjska).

Autor: TME