[WEBINARIUM] Symulacje elektromagnetyczne osłon antenowych (radomes)

Firma CST AG zaprasza na webinarium „Symulacje elektromagnetyczne osłon antenowych (radomes)”, które odbędzie się 15 grudnia 2016 o godz. 17:00. Przewidywany czas trwania: 60 min.
Radome to struktura osłaniające antenę, w szczególności antenę radaru, przed wpływami środowiska. Wybór materiału, kształt i typ osłony to istotna część projektu anteny, ponieważ osłona powinna zapewnić maksymalną ochronę anteny przy minimalnym wpływie na jej parametry.
W trakcie webinarium pokazane będzie jak analizować wpływ osłony na własności anteny za pomocą symulacji elektromagnetycznych. Temat będzie zilustrowany wieloma aplikacjami, dyskutowane będą czynniki determinujące solidną konstrukcję osłony, a przykłady pokażą, w jaki sposób kompletna technologia CST Studio Suite przyczynia się do uzyskania optymalnego projektu.

Europejski satelita meteorologiczny nowej generacji przesyła pierwsze zdjęcia
Powerdot ma ponad 1100 punktów ładowania samochodów elektrycznych w Polsce
Szyfratory Enigmy uzyskały certyfikat Służby Kontrwywiadu Wojskowego 


![https://www.youtube.com/watch?v=kmvM5hVSzCM Piata już edycja konferencji Hardware Design Masterclasses dla elektroników zaskoczyła frekwencją, tym bardziej, że spotkanie było dwudniowe. Film jest krótką relacją z wydarzenia, bazującą na wypowiedziach prelegentów. [materiał redakcyjny] Zapraszamy do obejrzenia!](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/01/Rafal-tytulowe.png)


