LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowa seria ultraodpornych przetwornic od Glary

Seria E32 firmy  Glary Power Technology została zaprojektowana do pracy pod ogromnymi obciążeniami takimi jak: duża wysokość, głęboka woda, niskie ciśnienie, duże przeciążenia, wstrząsy czy podwyższona temperatura.

Zakres ciśnienia pracy przetwornicy z nowej serii to 1 mBar – 100 Bar, to znaczy, że urządzenie może pracować nawet w podciśnieniu! Glary E32 swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza użyciu nowych, trwalszych materiałów oraz nowej technologii obwodów, co rozwiązało wiele dotychczasowych trudności.

Gęstość mocy na poziomie 230 W/in3, osiągnięto dzięki zastosowaniu konwertera 120 W w unikalnej heksagonalnej obudowie, która zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła, wytrzymałość i łatwą instalację.

Nowy produkt pojawił się w specyfikacji: 24 V/5 A, 12 V/10 A i 5 V/25 A w zakresach 18-36 V lub 36-75 V w innowacyjnych heksagonalnych obudowach, które można stosować w temperaturze od -60ºC do +130ºC. Dotychczasową rewolucyjną topologię “Buck-Reset Forward” uzupełnia nowe rozwiązanie “Partial-Resonant-Synchronous-Rectifier“ co pozwoliło osiągnąć 94% wydajności konwersji. Przetwornica ma możliwość zewnętrznej synchronizacji, co znacznie ułatwia pracę z urządzeniem.

Więcej informacji o przetwornicach Glary można znaleźć na stronach autoryzowanego dystrybutora Glary w Polsce – firmy Soyter Sp. z o.o. Sp. komandytowa, Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.

Można też drogą elektroniczną zadać pytanie specjaliście z Soytera.