Transfer Multisort Elektronik otwiera spółkę zależną w Wielkiej Brytanii
TME otwiera dziewiątą spółkę zależną w Europie. Transfer Multisort Elektronik Ltd., z siedzibą w Birmingham, będzie wystawiać faktury ze stawką VAT obowiązującą w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż komponentów elektronicznych na terytorium Wielkiej Brytanii będzie prowadzona przez spółkę brytyjską. Co więcej, pracownicy biura brytyjskiego TME będą wspierali lokalnych klientów – biznesowych i indywidualnych oraz prowadzili fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej.
Nowa spółka zależna firmy znajduje się pod adresem:
Transfer Multisort Elektronik Ltd.
1 Station Road / Suite 1c
Coleshill, Birmingham
B46 1HT
United Kingdom
Spółki zależne Transfer Multisort Elektronik funkcjonują w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Słowacji, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i we Włoszech. TME dba nie tylko o ciągłe rozszerzanie swojej oferty produktowej, ale i o wprowadzanie udogodnień dla klientów. Założenie brytyjskiego biura jest urzeczywistnieniem tej koncepcji, a jednocześnie umacniania pozycję firmy jako jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.


14 innowacyjnych projektów obronnych otrzyma dofinansowanie z programu PERUN
Projekt SHUTTLE otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Cyfrowa Europa”
MSPO 2026 – rekordowa edycja targów z Kanadą w roli głównej i PGZ w nowej hali 

![https://www.youtube.com/watch?v=XkeyLmtLfxo O konkursie organizowanym przez firmę TRUMPF Huettinger i polskie uczelnie techniczne opowiada Alicja Peresada i prof. Jacek Rąbkowski oraz kilkoro nagrodzonych dyplomantów: mgr inż. Jakub Dobosz, inż. Maja Zielińska, dr inż. Jakub Kołodziej, dr inż Weronika Hryniewska-Guzik i dr inż. Grzegorz Bartyzel. Zapraszamy do obejrzenia filmu! [materiał redakcyjny]](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/07/TRUMPF-czolowka.png)

![https://www.youtube.com/watch?v=gHcP8AajoN4 Szymon Robak oprowadza po katowickim Laboratorium Badań Kompatybilności Elektromagnetycznej w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytucie Sztucznej Inteligencji i Cyberbezpieczeństwa. Zapraszamy na film! [materiał redakcyjny]](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/06/Szymon-Robak-tytulowe.png)

