Nowe narzędzie Percepio Tracealyzer dla ThreadX od Express Logic

Firma Percepio, specjalizująca się w oprogramowaniu do monitorowania pracy systemów czasu rzeczywistego, wprowadziła do oferty nowy analizator Tracealyzer dla systemu ThreadX stworzonego przez Express Logic. Jest to jeden z najbardziej popularnych systemów, zastosowany w 5 miliardach urządzeń na całym świecie. Tracealyzer dla ThreadX wykorzystuje istniejącą bibliotekę do śledzenia dla ThreadX, aby dostarczyć wysokiej klasy narzędzie do wizualizacji dla tysięcy programistów ThreadX.

Tracealyzer dla ThreadX wyświetla zdarzenia jądra, takie jak przełączenie kontekstu i przerwania, jak również akcje oprogramowania pośredniego stosów NetX, FileX lub USBX. Klienci mogą także rejestrować wybrane przez siebie zdarzenia w celu wizualizacji dowolnego zdarzenia lub danych w oprogramowaniu producenta. Tracealyzer dla ThreadX bezpośrednio obsługuje porty systemu ThreadX autorstwa Renesas Synergy i inne.

Programiści korzystający z ThreadX będą mogli znacznie zwiększyć produktywność, otrzymując lepsze rozwiązania do testów i optymalizacji wydajności. Narzędzia do wizualizacji sprawiają, że problemy można rozwiązać znacznie szybciej, nie tracąc wielu dni czy tygodni na szukanie błędów.

Tracealyzer dla ThreadX jest narzędziem do śledzenia pracy systemy rzeczywistego, które oferuje ponad 25 różnych podglądów w czasie pracy systemu. Zapewnia ono wygodną obserwację podczas testowania, sprawdzania poprawności działania, optymalizacji, dokumentacji i szkoleń.

Narzędzie Tranealyzer dla systemy ThreadX można pobrać z adresu https://percepio.com/download/.

O autorze