[PRODUKT POLSKI] Skanery 3D eviXscan teraz także we Francji oraz w Południowej Afryce

EviXscan3D to należąca do Evatronix SA marka wysokiej jakości skanerów 3D pracujących w technologii światła strukturalnego, zaprojektowanych i produkowanych przez tę firmę. Aktualnie w ofercie znajduje się pięć modeli skanerów opracowanych dla wymagających wysokiej precyzji aplikacji w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości oraz szybkiego prototypowania. Poprzez rozbudowaną sieć resellerów skanery eviXscan 3D są obecnie dostępne na niemal wszystkich rynkach europejskich, w Ameryce Północnej, w Azji i w Afryce.

Teraz firma rozszerza zasięg dystrybucji swojego koronnego produktu.

W II kwartale 2017 roku Evatronix SA podpisał umowę o współpracy z firmą 3DWORX Rapid Prototyping & Additive Manufacturing z RPA, specjalizującą się w doradztwie w dziedzinie skanowania 3D i druku 3D oraz z firmą ERM Fab & Test, która jest jednym z kluczowych graczy w dziedzinie drukowania 3D i skanowania 3D we Francji.

Zdaniem nowych kontrahentów, rozwiązania oferowane przez Evatronix SA są bardzo konkurencyjne na rynkach, na których istnieje zapotrzebowanie na urządzenia mogące efektywnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych, a  na tle produktów konkurencyjnych skanery eviXscan 3D zaskakują wysoką precyzją skanowania w zestawieniu z atrakcyjną ceną.

Umowa podpisana pomiędzy Evatronix a 3DWORX obejmuje obszar RPA, państw Południowoafrykańskiej Wspólnoty Rozwoju (SADC) i Afryki Wschodniej.

W ramach umowy 3DWORX oraz ERM Fab & Test będą dystrybuować pełne portfolio skanerów eviXscan 3D Heavy Duty (Quadro, Optima & Basic) i oprogramowanie do przetwarzania danych zbieranych w procesie skanowania. Nowi dystrybutorzy będą również oferować w ścisłej współpracy z Evatronixem rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, jak np. skanery 3D zintegrowane z robotem.

O autorze