Nowy poradnik „Tips Book for Makers”

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, opublikowała nowy poradnik dla konstruktorów, zatytułowany „Tips Book for Makers”. Publikacja jest kontynuacją dobrze przyjętej serii „Essential Design Tips for Engineers”.

Społeczność element14 zapewnia wsparcie i inspirację dzięki połączeniu artykułów, konkursów związanych z projektowaniem, testów produktów oraz potęgi, na którą składają się wiedza i doświadczenie ponad półmilionowej społeczności.  Poradnik zawiera pomocne informacje i wskazówki zespołu społeczności element14, najważniejszych członków społeczności, przyjaciół z Raspberry Pi Foundation i BeagleBoard.org oraz The Ben Heck Show. Nowa publikacja ma być źródłem inspiracji dla twórców i konstruktorów, którzy zaczynają przygodę z projektowaniem lub szukają pomysłów na nowe projekty.

Steve Carr, Dyrektor Marketingu Farnell element14, stwierdził: „Społeczność twórców to niezwykle inspirujące miejsce, a większa dostępność i przystępne ceny komputerów jednopłytkowych, zestawów rozwojowych i innych rozwiązań technicznych to olbrzymia szansa dla tej społeczności na stworzenie kolejnej przełomowej technologii.  Siła rozwoju nie będzie już należeć wyłącznie do wielkich firm dysponujących dużymi środkami inwestycyjnymi — świat się zmienia i możemy dostrzec wspaniałe pomysły, które narodziły się w domowych warsztatach i garażach.  Mamy nadzieję, że twórcy i konstruktorzy znajdą w naszym poradniku „Tips for Makers book” informacje, które odświeżą ich punkt widzenia lub całkowicie zmienią sposób podejścia do pewnych spraw”.

Społeczność element14, licząca prawie pół miliona członków z 48 krajów, to naprawdę wyjątkowe miejsce w branży elektronicznej, zapewniające idealne forum dla inżynierów, twórców, instruktorów i studentów szukających inspiracji i pomysłów oraz wsparcia przy realizacji projektów.

Publikacje z serii „Tips for Makers book” oraz „Essential Design Tips for Engineers” można pobrać ze strony społeczności element14.

 

O autorze