[KONFERENCJA] Hardware Garden powraca!

Projektujesz lub konstruujesz fizyczne urządzenia? Prowadzisz globalny biznes, który stworzył dedykowane rozwiązanie dla hoteli czy fabryk? Opowiedz o tym podczas spotkań „Hardware Garden”, które od września powracają w każdy drugi wtorek miesiąca na mapę ciekawych wydarzeń.

Z roku na rok rośnie ilość startupów, które chcą podbić świat swoimi rozwiązaniami. Wśród nich coraz częściej pojawiają się również projekty tworzące fizyczne urządzenia. Majsterkowicze, którzy chcą zmienić swoją pasję w firmie mają przed sobą często dłuższą i trudniejszą drogę do sukcesu niż inne spółki technologiczne.

„Hardware Garden” to okazja by posłuchać doświadczonych przedsiębiorców dzielących się wiedzą z zakresu projektowania, prototypowania i skalowania firm budujących hardware. Po pełnych salach pierwszych edycji, spotkanie powraca z poprawioną formułą. Wykłady będą prowadzone w języku angielskim, a prelegentem może zostać każdy, kto tworzy coś ciekawego.

Pierwsza edycja, która odbyła się w na początku 2016 roku zgromadziła łącznie ponad 160 osób zainteresowanych prelekcją m.in. na temat wdrażania beaconów, bezpieczeństwie urządzeń IoT i produkcji w Chinach.

Już teraz na stronie HardwareGarden.co można przesłać propozycje swojego wykładu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 sierpnia, a w kolejnym tygodniu ogłoszona zostanie agenda wrześniowego wydarzenia.

Spotkania odbywać się będą w każdy drugi wtorek miesiąca. Najbliższe odbędzie się 12 września od godziny 18:00 w Campus Warsaw (Ząbkowska 33C, wejście od ul. Nieporęckiej). Agenda składać się będzie z 4 prezentacji po 25 minut. Po każdej będzie 5 minut na pytania, a na koniec będzie okazja do dyskusji z prelegentami i uczestnikami.

W tym roku portal Mikrokontroler.pl objął „Hardware Garden” patronatem medialnym.

Honorowy patronat nad wydarzeniami objęli: Crossweb.pl, Polski Klaster Badań i Rozwoju Internetu Rzeczy, Makerspace Warszawa oraz #TechWAWA. Partnerem „Hardware Garden” jest pierwsza polska platforma finansowania udziałowego Beesfund.

W skrócie:

  • Co: Call for papers na prezentacje o biznesach hardware’owych
  • Do kiedy: Do 18 sierpnia 2017
  • Gdzie: HardwareGarden.co
  • Terminy wystąpień:
    • 12 września
    • 10 października
    • 14 listopada

O autorze