Elmark Automatyka: nowa wyszukiwarka, blog i oferta własnych produktów

Elmark Automatyka, w związku z dynamicznie rozwijającą się ofertą urządzeń firmy Advantech, uruchomił wyszukiwarkę pozwalającą na dobranie modelu dopasowanego do potrzeb klienta. Wyszukiwarka pozwala na odnalezienie produktów skategoryzowanych w trzech różnych grupach:

Elmark zaprasza do testowania i dzielenia się uwagami.

Kolejna inicjatywa firmy wiąże się z faktem, iż realizacja transmisji danych staje się coraz bardziej istotnym elementem w funkcjonowaniu przemysłowych systemów sterowana, systemów energetycznych czy też w obszarze związanym ze Smart City. Rygorystyczne wymagania odnośnie niezawodności i dostępności sieci komunikacyjnych przy mnogości dostępnych na rynku rozwiązań czynią proces ich budowy coraz większym wyzwaniem. Nie bez znaczenia jest również ich efektywność i bezpieczeństwo, biorąc pod uwagę coraz większą ilość generowanych danych.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Elmark uruchomił pierwszy w Polsce blog poświęcony zagadnieniom budowy i eksploatacji przemysłowych systemów transmisji danych. Sukcesywnie pojawiać się tam mają przykłady rozwiązań, opisy najczęstszych problemów czy też nowości technologiczne. Elmark zaprasza do odwiedzin http://moxa.elmark.com.pl/.

Ponadto uruchomiona została nowa platforma zakupowa, na której można znaleźć produkty marki własnej Elmarka – Elmatic.
Marka Elmatic to owoc wieloletnich doświadczeń inżynierów z firmy Elmark Automatyka w branży automatyki przemysłowej. Specjalnością są przemysłowe systemy komputerowe, produkowane przez Elmark od ponad 25 lat, w oparciu o podzespoły najlepszych na świecie, renomowanych producentów.
Elmatic to nie tylko sprzęt. To także wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów, gotowych służyć pomocą, fachowym doradztwem oraz wsparciem technicznym.

O autorze