NIDays 2017

Od ponad 40 lat National Intruments jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań do systemów testujących oraz kontrolno-pomiarowych. Podczas NIDays, największej konferencji technicznej NI, inżynierowie z tej firmy pragną podzielić się swoimi odkryciami, obserwowalnymi trendami, produktami oraz rozwiązaniami dla najbardziej wymagających problemów inżynieryjnych. To bezpłatne, jednodniowe wydarzenie jest organizowane z myślą o inżynierach, naukowcach oraz nauczycielach akademickich zainteresowanych oprogramowaniem, sprzętem oraz technologiami wpływającymi na rozwój systemów testujących oraz kontrolno-pomiarowych.

Tegoroczna konferencja NIDays odbędzie się w Warszawie 10 października 2017. Już dziś organizatorzy zachęcają do rejestracji i zarezerwowania sobie tego dnia w kalendarzu.

W trakcie konferencji odbędzie się szereg prezentacji technicznych prowadzonych zarówno przez pracowników NI jak i ekspertów z różnych dziedzin przemysłu. NIDays to także możliwość udziału w warsztatach oraz wystawie rozwiązań firm partnerskich.

Uczestnicy tegorocznej imprezy będą mogli sprawdzić w praktyce możliwości najnowszego oprogramowania LabVIEW NXG oraz poznać plany rozwoju tego flagowego narzędzia NI. Przewidziane są prezentacje przedstawiające najnowsze produkty oraz sposoby ich wykorzystania, przegląd sprawdzonych architektur oprogramowania oraz sprzętu; instalacja, rozwój aplikacji oraz sposoby unikania utraty kluczowych danych, a także dyskusje i konsultacje z kolegami z branży.

O autorze