[KONFERENCJA] AltiumLive 2017 – pierwsza konferencja o projektowaniu płytek PCB

Firma Altium, dostarczająca oprogramowanie do projektowania płytek PCB, zapowiedziała konferencję AltiumLive poświęconą projektowaniu płytek PCB. Program wydarzenia przewiduje prezentacje ekspertów i użytkowników, a także profesjonalne kursy projektowania. Celem konferencji jest wspomaganie inżynierów w zdobywaniu eksperckiej wiedzy dotyczącej najnowszych osiągnięć społeczności projektantów układów elektronicznych. Wydarzenie o nazwie „AltiumLive 2017: Annual PCB Design Summit” da uczestnikom możliwość zdobycia nowych umiejętności, poznania opinii innych inżynierów z tej dziedziny, a także zapoznania się z układami nowej generacji opracowanymi przez największe firmy i najlepszych projektantów.

Konferencja AltiumLive 2017 została przygotowana z myślą o tych, którzy chcą wzbogacić swą wiedzę inżynierską i umiejętności projektowe podczas dwóch dni pełnych warsztatów, profesjonalnych kursów projektowania i innych atrakcji. Prezentacje przedstawią między innymi następujące osoby:

  • Happy Holden – Dyrektor HDI Technology, wcześniej dyrektor techniczny firmy Genetex,
  • Rick Hartley – ekspert w zakresie integralności sygnałowej i były główny inżynier L3 Avionic Systems,
  • Lee Ritchey – autorytet w dziedzinie projektów wysokich szybkości, pracujący w Speeding Edge.

Ponadto będzie można wziąć udział w kursach podejmujących typowe zagadnienie projektowe. Podczas tych kursów uczestnicy poznają techniki i porady zapewniające sukces na każdym etapie procesu projektowego, od koncepcji do produkcji. Projektanci z wiodących firm projektowych z całego świata podzielą się swą unikalną wiedzą odnośnie najlepszych rozwiązań w projektach PCB.

 

Premiery nowych produktów Altrium Designer 18 oraz ATINA

Uczestnicy konferencji AltiumLive 2017 będą mieli okazję zobaczyć nadchodzące produkty firmy Altium przed ich wprowadzeniem na rynek. Wśród nich znajdują się środowiska projektowe Altium Designer 18 oraz ATINA. Eksperci z działu badawczo-rozwojowego Altium będą udzielać informacji i odpowiadać na pytania dotyczące zestawu narzędzi Altium, a także przeprowadzą demonstracje działania kilku nowych technologii na żywo. Ponadto podczas konferencji odbędzie się wystawa Technology Expo, na której partnerzy Altium będą prezentowali swe nowe rozwiązania zwiedzającym.

Planowane są dwie konferencje – w San Diego w Kalifornii w dniach 3-4 października oraz w Monachium w Niemczech w dniach 24-25 października bieżącego roku. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy na AltiumLive 2017 są otwarte, do dnia 15 sierpnia dostępne są promocyjne ceny wejściówek. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.

O autorze