Wrzesień 2017 – Tespol na imprezach branżowych

Wrzesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie w firmie Tespol Sp. z o.o. Przedstawiciele tej firmy zazwyczaj spędzali jesień w licznych podróżach związanych z ogólnopolskimi imprezami – targami i konferencjami. W tym roku Tespol – oprócz „tradycyjnej”, corocznej trasy – pojedzie także na targi kolejowe.

Kalendarz imprez jest bogaty:

  • Od 5 do 8 września stoisko firmy Tespol będzie można odwiedzić w Kielcach na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, stoisko F-32. Prezentowane będą najnowsze rozwiązania pomiarowe Firm Tektronix, Rohde&Schwarz, MVG, Magna-Power i Dewetron.
  • Tradycyjnie firma Tespol bierze udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich w dniach 12-14 września w Bielsko-Białej. Na stoisku nr F 8 zobaczyć będzie można tegoroczne  nowości firm Tektronix, Dewetron, Keithley i Magna-Power.
  • W dniach od 11 do 14 września Tespol wraz z firmą Magna-Power, amerykańskim producentem zasilaczy i obciążeń elektrycznych, bierze udział w EPE 2017 w Warszawie.
  • Stoisko Tespolu będzie można obejrzeć na Krajowym Sympozjum Telekomunikacji i Teleinformatyki organizowanym przez WAT w dniach 13-15 września w Warszawie.
  • Także na Sympozjum European Materials Research Society organizowanym przy udziale i na terenie Politechniki Warszawskiej w dniach 18 -20 września Tespol pojawi się.
  • Po raz pierwszy Tespol weźmie udział w targach kolejowych Trako w Gdańsku w dniach 25-29 września. Prezentowane będą tam rozwiązania firm  NEXTSense oraz Dewetron stworzone specjalnie dla branży kolejowej. Numer stoiska G 43.

Więcej informacji: Tespol Sp. z o.o., ul. Klecińska 125, 54-413 Wrocław, tel.: 71 783 63 6, www.tespol.com.pl.

O autorze