Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie Premier Farnell

Premier Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, ogłasza wprowadzenie całkowicie programowalnych układów Xilinx® All Programmable do swojej bogatej oferty. Dodanie firmy Xilinx do listy dostawców franczyzowych umożliwi klientom firmy Premier Farnell dostęp do najwyższej jakości układów zapewniających elastyczność i swobodę projektowania.

Układy All Programmable pozwalają projektantom na wybór elastycznej drogi do wdrożenia systemu. Pusty układ można szybko skonfigurować z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi rozwojowych i bibliotek, aby opracować produkt, który doskonale spełnia swoją rolę i może być wprowadzony na rynek w krótkim czasie. Integracja wielu funkcji w jednym układzie pozwala skrócić listę elementów, a przez to obniżyć koszty materiałów i produkcji. Te uniwersalne układy pozwalają projektantom na aktualizację już wypuszczonych systemów. Układy All Programmable znajdują zastosowanie w wielu sektorach takich jak wojsko, lotnictwo i obronność, zastosowania przemysłowe i komercyjne. Stanowią one element specjalistycznego sprzętu komputerowego (od urządzeń brzegowych w IoT do rozbudowanych serwerów danych), a ich możliwości obejmują niemal nieskończoną listę funkcji.

Układy All Programmable stanowią mocny dodatek do zestawu narzędzi projektanta systemów, oferując nowy poziom swobody podczas projektowania. Rodziny układów All Programmable w ofercie  Xilinx oferują najlepszy w swojej klasie stosunek ceny do wydajności, natomiast Farnell element14, jako dystrybutor rozwiązań, zapewnia wsparcie klienta na najwyższym poziomie.

Premier Farnell opracował centrum zasobów technicznych Xilinx.Centrum zasobów dostępne jest poprzez chat na żywo, telefon, e-mail i prowadzone jest przez koordynatorów technicznych układów All Programmable w każdym regionie. W swojej ofercie centrum oferuje dostęp do szerokiej gamy zasobów projektowych, mających na celu pomoc projektantom w tworzeniu produktów na rynek masowy i w oparciu o układy programowalne.

Układy All Programmable  firmy Xilinx są dostępne w firmie Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w regionie APAC.

O autorze