Hyperstone U8 – kontroler pamięci USB Flash

Firma Hyperstone poinformowała, że TERZ Industrial Electronics zintegrowało kontroler USB U8 w dyskach Flash KALIBER-KS. Model KALIBER-KS jest najbardziej kompaktową pamięcią USB IP67 z wtyczką M12 na świecie. Firma TERZ Industrial Electronics wybrała układ U8 wykorzystujący architekturę Hyperstone hyMap FTL ze względu na jego zaawansowaną technologię i potwierdzoną niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach środowiska.

Aby zagwarantować najwyższy stopień integralności danych, do zarządzania pamięcią wewnątrz nośnika USB został użyty kontroler U8. Cechuje się on rozszerzonym zakresem dopuszczalnej temperatury pracy i niskim poborem mocy, dzięki czemu urządzenie udało się zmieścić w niezwykle kompaktowej obudowie o klasie ochrony IP67. Kontroler U8 zapewnia rozbudowaną obsługę odpornych na błędy pamięci Flash SLC NAND, pozwalając uzyskać maksymalną wydajność przy wysokiej niezawodności nośnika danych, nawet przy bardzo dużej liczbie cykli zapisów i odczytu. Dzięki bogatym funkcjom konfiguracji można wydłużyć żywotność systemu oraz zwiększyć trwałość pamięci Flash. Nośniki USB Flash TERZ są odpowiednie do zastosowań przemysłowych i użycia (np. na kolei) bez potrzeby stosowania dodatkowych obudów zabezpieczających.

Dostęp do bezpiecznego i niezawodnego nośnika danych często jest potrzebny lokalnie, bez korzystania z usług chmurowych. Model TERAZ KALIBER-KS stanowi w takiej sytuacji wygodne rozwiązanie plug & play. Złącze M12 i solidna metalowa obudowa KALIBER-KS zapewniają dużą odporność na wstrząsy i wibracje,dzięki czemu urządzenie wytrzymuje trudne warunki otoczenia. Ponadto zastosowanie silnego dielektryka pozwala dodatkowo zwiększyć trwałość nośnika w zastosowaniach przemysłowych lub na kolei. Bogate funkcje konfiguracji, pamięć SLC NAND Flash oraz zakres temperatur pracy od -40°C do +70°C zapewniają niezawodność i długi czas życia urządzenia. Model KALIBER-KS jest doskonale przystosowany do pracy w środowisku przemysłowym wymagającym maksymalnej trwałości.

O autorze