HYPER-BW od iEi – komputer przemysłowy za niecałe 100 USD

HYPER-BW to komputer jednopłytkowy stworzony z myślą o producentach urządzeń typu KIOSK, fakturomatów, biletomatów, paczkomatów, parkomatów, systemów informacyjnych czy POS. Dla takich urządzeń bardzo ważna jest wytrzymałość i bezawaryjność. HYPER-BW jest komputerem przemysłowym o wysokiej odporności na trudne warunki pracy. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20÷60⁰C, a sama konstrukcja chłodzona jest w sposób pasywny, co powoduje eliminację ruchomych części mogących ulec awarii. Dużą zaletą tego komputera jest możliwość pracy zarówno na systemie operacyjnym Windows jak i Linux. Niewątpliwie mocną stroną HYPER-BW jest dostępność wielu wersji procesora oraz pamięci RAM do 8 GB.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma JM elektronik oferuje komputer jednopłytkowy HYPER-BW w niespotykanej dotychczas cenie: tylko 99,99 USD!

Dzięki takiej cenie, komputer jednopłytkowy firmy iEi może konkurować pod tym względem z popularnymi   ,,owocowymi” platformami, oferując jednocześnie wysoką bezawaryjność i przystosowanie do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.  Zdając sobie z tego sprawę, profesjonalni producenci nie pozwolą sobie na utratę rentowności kontraktu czy wysokie koszty serwisu spowodowane zastosowaniem słabszej jakości materiałów. Nie bez znaczenia jest także możliwość utraty zaufania klientów końcowych, którzy w czasie awarii na linii produkcyjnej nie tylko nie zarabiają pieniędzy, ale w dodatku wartość strat może być wyższa od kosztu wymienianego w ramach serwisu komputera.

Biorąc pod uwagę powyższą argumentację odnoszącą się nie tylko do ceny komputera, ale także istotnego znaczenia bezawaryjności, cena za jednopłytkowy, wytrzymały komputer przemysłowy nieprzekraczająca 100 USD jest niezwykle atrakcyjna.

JM elektronik zaprasza osoby zainteresowane specyfikacją techniczną do skontaktowania się drogą mailową na adres sprzedaz@jm.pl.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem http://www.jm.pl/page,nowosc_produktowa,id_n,555,najnowszy-hyper-bw-jednoplytkowy-komputer-w-przemyslowym-standardzie-wykonania-w-zaskakujaco-niskiej-cenie-konkurujacej-z-owocowymi-platformami.html

O autorze