Premier Farnell i IDT ogłaszają nowe, globalne porozumienie

Premier Farnell wraz z firmą Integrated Device Technology ogłosili dziś podpisanie umowy partnerskiej odnośnie dystrybucji wiodących na rynku podzespołów RF, wysokowydajnych układów czasowych, interfejsów pamięci oraz połączeniowych, w tym optycznych, a także układów do zasilania bezprzewodowego i rozwiązań czujnikowych marki IDT. Sprzedaż będzie odbywała się w ramach wszystkich firm należących do koncernu Premier Farnell. Premier Farnell działa pod markami Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

Premier Farnell to globalny lider technologiczny z 80-letnim doświadczeniem w dystrybucji produktów i rozwiązań na potrzeby projektowania systemów elektronicznych, produkcji, utrzymania i konserwacji.

Nowa współpraca pomiędzy IDT i Premier Farnell ma podstawy w ponad 30-letnim partnerstwie IDT z obecnym właścicielem Premier Farnell – Avnetem.

Aby znaleźć odpowiednie komponenty IDT już dziś można wejść na stronę Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

O autorze