[LOTERIA] Wygraj 8-bitowy zestaw projektowy z łącznością bezprzewodową Microchip

Microchip oraz portal Mikrokontroler zapraszają do skorzystania z szansy na wygranie 8-bitowego zestawu projektowego łącznością bezprzewodową. Zestaw Microchip o nazwie „8-bit Wireless Development Kit” stanowi łatwą w użyciu platformę projektową dla mikrokontrolerów PIC z serii eXtreme Low Power (XLP), pozwalając na testowanie energooszczędnych i niedrogich rozwiązań wykorzystujących łączność bezprzewodową. Zestaw zawiera dwie płytki projektowe z 8-bitowymi mikrokontrolerami XLP PIC, które mogą pracować z zasilaniem bateryjnym oraz dwie płytki podrzędne PICtail zawierające transceiver MRF24J40. Możliwe jest również dodanie większej liczby węzłów w celu stworzenia rozbudowanej sieci.

Transceiver Microchip MRF24J40 na pasmo 2,4 GHz stanowi łatwą w użyciu platformę ewaluacyjną i projektową dla rozwoju systemów zgodnych ze standardem IEEE 802.15.4. Zestaw zawiera komplet komponentów sprzętowych potrzebnych do szybkiego prototypowania systemów bezprzewodowych. W zestawie jest dostarczany ponadto wcześniej zaprogramowany stos protokołów MiWi oraz instrukcja użytkownika opisująca, jak uruchomić demo.

Natomiast środowisko programistyczne (DE) Microchip MiWi stanowi kompletny ekosystem do projektowania bezprzewodowych produktów sieciowych pracujących w topologii gwiazdy lub siatki. Środowisko MiWi zawiera opracowane przez Microchip darmowe stosy protokołów MiWi P2P, MiWi oraz MiWi PRO pozwalające na komunikację w topologii gwiazdy lub siatki. W skład środowiska wchodzi również Wireless Development Studio obsługujące systemy Linux, Mac OS oraz Windows. MiWi DE ułatwia projektowanie systemów bezprzewodowych, pracujących w paśmie ISM na potrzeby automatyki mieszkaniowej i przemysłowej, bezprzewodowych systemów czujnikowych i sterujących, jak również inteligentnych sieci energetycznych.

Reguły loterii:
1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
3. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 marca 2018 włącznie.
4. Zwycięzca, wyłoniony przez przedstawicieli firmy Microchip, zostanie ogłoszony do 14 kwietnia 2018.
5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze