FRIWO FOX30 – zasilacze adapterowe

FRIWO FOX to linia produktów obejmująca zasilacze adapterowe o napięciach wyjściowych 5-48 VDC i mocy 30W. Rodzinę tę charakteryzuje niski pobór mocy w stanie spoczynku (poniżej 0,1 W) oraz wysoka sprawność (dla zasilacza FOX30 wynosi ona powyżej 87%). Ponadto przedstawiane zasilacze akceptują szeroki zakres napięć wejściowych od 90 do 264 VAC (50 do 60 Hz) i mogą być stosowane w zakresie temperatur pracy od 0 do 45°C. Model FOX30 to najmocniejszy zasilacz w serii.

Rodzina adapterów FOX obejmuje obecnie kilkanaście wariantów. Adaptery IEC i standardowe adaptery AC są dostępne dla rynków Europy, USA, Wielkiej Brytanii i Australii, Argentyny, Brazylii, Korei, Chin i RPA i Indii.

Oprócz wymiennego adaptera, urządzenia z rodziny FOX są również dostępne z niezmienianym dnem obudowy pozwalającym na zastosowanie jednego adaptera do wszystkich produktów serii FOX. Dodatkową elastyczność zapewnia sprawdzony system wtyczek DC i zmienny kolor obudowy: oprócz standardowego czarnego i białego koloru obudowy, dostępne są również inne kolory,odpowiednio do potrzeb klienta.

Linia FOX jest dostępna zarówno dla zastosowań ITE, jak i medycznych. Urządzenia o klasie ochronności II spełniają wymagania 2xMOPP i mają minimalny prąd upływy ≤10 μA. Zapewniona jest również ochrona przed kapiącą wodą. Zasilacze FOX spełniają także surowe wymogi środowiskowe Departamentu Energii USA (DOE Level 6) i uzyskały zatwierdzenie bezpieczeństwa zgodnie z IEC/EN/UL 60950 lub IEC/EN/ANSI/AAMI ES60601.

Bliższe informacje można znaleźć na stronie dystrybutora: zasilacze.elhurt.com.pl

O autorze