Premier Farnell publikuje e-booka „The Embedded Interviews”, w którym zawarto poglądy branżowych ekspertów


Premier Farnell opublikował e-booka zatytułowanego „The Embedded Interviews 2018”, w którym przedstawiono  poglądy kilku ekspertów z firm wiodących w branży systemów wbudowanych. Premiera książki odbyła się na targach electronica 2018 w Monachium.

„Ostatnie postępy w dziedzinie projektowania systemów wbudowanych pozwalają inżynierom i twórcom na wykorzystywanie gotowego sprzętu i oprogramowania, by szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek dotąd tworzyć złożone produkty.” – mówi Ralf Buehler, Senior Vice-President, Sales & Marketing, w Premier Farnell i Farnell element14: „Dzisiejsze mikrokontrolery różnią się między sobą przede wszystkim wbudowanymi obwodami peryferyjnymi oraz oprogramowaniem przygotowanym przez dostawców, którzy nie są już tylko producentami sprzętu. Zawarte w naszej książce wywiady z niektórymi z wiodących inżynierów, pracujących w największych i najbardziej innowacyjnych firmach produkujących mikroprocesory do systemów wbudowanych pokazują, jak firmy zdobywają wiedzę odnośnie potrzeb swoich klientów by dostarczać optymalne rozwiązania dla wyzwań, pojawiających się przed projektantami nowoczesnych produktów wbudowanych.”

Wywiady obejmują szereg tematów, w tym poglądy na temat narzędzi, przewidywania dotyczące przyszłości rynku systemów wbudowanych i opinie na temat najnowszych produktów. Wybrany zakres tematyczny umacnia pozycję firmy Premier Farnell jako dystrybutora rozwiązań rozwojowych i prezentuje filozofię, która ma na celu zagwarantowanie klientom dostępu do przemyśleń niektórych z najbardziej wpływowych osób w branży.

W nowej publikacji znalazły się wywiady z następującymi osobami:

  • Cliff Ortmeyer, Global Head of Solutions Development w Premier Farnell,
  • Jack Ogawa, Senior Marketing Director, IoT Compute & Wireless Business Unit, Cypress Semiconductor,
  • Geoff Lees, Senior Vice President & General Manager of Microcontrollers w NXP,
  • Andy Harding, Director, Broad-based Solutions, Renesas,
  • Øivind Loe, Senior Marketing Manager, IoT Products, w Silicon Labs,
  • Laurent Vera, Director, EMEA Microcontroller Marketing, STMicroelectronics,
  • Adrian Fernandez, Microcontroller Development Experience Manager i Henry Wiechman, Embedded Processor Software Marketing & Strategy, Texas Instruments.

E-book „The Embedded Interviews 2018” jest dostępny do pobrania pod adresem: http://www.element14.com/ebooks

O autorze