[WEBINARIUM] Technologia BLE ON Semiconductor dla energooszczędnych aplikacji IoT
ON Semicontuctor organizuje webinarium poświęcone wykorzystaniu układu RSL10 z komunikacją Bluetooth Low Energy w energooszczędnych urządzeniach IoT. Układ SiP RSL10 zawiera zintegrowaną antenę, układ SoC RSL10 oraz wszystkie niezbędne elementy bierne w jednej, miniaturowej obudowie. Moduł jest certyfikowany przez wszystkie światowe organizacje regulacyjne (FCC, CE. IC, MIC, KC). Nie wymaga żadnych dodatkowych elementów RF.
Podczas webinarium, słuchacze dowiedzą się o najważniejszych cechach rodziny RSL10 oraz narzędziach do projektowania, a także o przykładach wykorzystania modułu. Następnie, podjęta zostanie tematyka projektowania energooszczędnych urządzeń IoT. Zaprezentowane zostaną przykłady zaprojektowane za pomocą platformy ON Semiconductor IoT Development Kit (IDK).
Wykład poprowadzi inżynier aplikacyjny Larry Zhu.
Webinarium odbędzie się 6 grudnia, o godzinie 20.00 czasu polskiego. Będzie trwać 60 minut.

Scanway osiągnął w 2025 roku blisko dwukrotny wzrost przychodów ogółem
SpaceForest ogłasza otwarty nabór ładunków i eksperymentów do misji rakiety PERUN w 2026 roku – starty w Portugali, Polsce i Danii
AMB Technic został nowym dystrybutorem pieców rozpływowych Vitronics Soltec w Polsce 


![https://www.youtube.com/watch?v=kmvM5hVSzCM Piata już edycja konferencji Hardware Design Masterclasses dla elektroników zaskoczyła frekwencją, tym bardziej, że spotkanie było dwudniowe. Film jest krótką relacją z wydarzenia, bazującą na wypowiedziach prelegentów. [materiał redakcyjny] Zapraszamy do obejrzenia!](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/01/Rafal-tytulowe.png)

