Premier Farnell oferuje szeroki wybór rozwiązań na potrzeby konserwacji i bezpieczeństwa

Premier Farnell rozszerzył swoją ofertę systemów bezpieczeństwa i konserwacji poprzez dodanie do niej nowych produktów, pochodzących od wiodących, międzynarodowych dystrybutorów. Ponadto przygotował na swojej stronie internetowej specjalną strefę, poświęconą tym zagadnieniom. Nowe materiały na stronie internetowej Farnell element14 stanowią duży zbiór pomocnych informacji, w tym filmów wideo, danych technicznych i zaleceń od producentów. Na stronie znalazły się też informacje o najnowszych osiągnięciach z branży konserwacji i bezpieczeństwa, dotyczące m.in. wpływu nowych przepisów i regulacji prawnych na funkcjonowanie firm.

Oferta firmy Premier Farnell w zakresie konserwacji i bezpieczeństwa obejmuje m.in. urządzenia do termowizji, testery elektryczne, czujniki, zabezpieczenia ESD i systemy bezpieczeństwa oraz szeroki wybór narzędzi ręcznych i elektrycznych. Wszystkie z nich pochodzą od wiodących na Świecie producentów, takich jak Schneider, ABB, Fluke i Honeywell.

Nowy, specjalny dział strony internetowej podkreśla wagę bezpieczeństwa podczas wszystkich etapów produkcji, począwszy od projektowania, przez wytwarzanie, instalację, dostosowywanie, użytkowanie i konserwację, a kończąc na wycofywaniu produktu z użytku. Zamieszczone treści zawierają informacje na temat sposobów, w jakie można zapewnić bezpieczeństwo maszyn, placówek i osób z użyciem przełączników zabezpieczających, sygnalizatorów bezpieczeństwa i odzieży.

Nowa sekcja strony internetowej firmy Premier Farnell w jednym miejscu gromadzi wskazówki i porady od różnych dostawców. Będą one użyteczne zarówno tym, którzy chcą zrewidować swoją politykę konserwacji i bezpieczeństwa, jak i tym, którzy dopiero zaczynają ją tworzyć.

Materiały firmy Premier Farnell poświęcone konserwacji i bezpieczeństwu można znaleźć pod adresem: https://pl.farnell.com/maintenance-and-safety.

O autorze