ON Semicondutor ogłosił powstanie oprogramowania Strata Developer Studio

Firma ON Semiconductor ogłosiła powstanie oprogramowania deweloperskiego Strata Developer Studio, pierwszą platformę opartą o usługi chmurowe, oferującą bezproblemowe, spersonalizowane i bezpieczne środowisko do projektowania z wykorzystaniem technologii ON Semiconductor.

Platforma Strata umożliwia inżynierom szybszą i prostszą pracę z płytkami rozwojowymi i edukacyjnymi, dostarcza najnowszą dokumentację, informacje o produkcie, noty aplikacyjne, oraz pliki projektu referencyjnego prosto na pulpit komputera. Wszystkie nowe płytki ON Semiconductor będą kompatybilne z oprogramowaniem Strata, i będą automatycznie rozpoznawane przez program. Platforma dostarcza też interfejsów użytkownika do sterowania parametrami prazy płytki oraz wizualną prezentację pracy płytki.

Strata Developer Studio obsługuje m.in. płytki wielofunkcyjnej bramki logicznej, podwójnej ładowarki 100 W USB-PD dla automotive i 4-portowy, uniwersalny zasilacz 200 W USB-PD typ C. Oferta zestawów kompatybilnych z oprogramowaniem stale się powiększa.

Więcej informacji na stronie: onsemi.com/strata.

O autorze