[ZAKOŃCZONY] Wygraj zestaw ATmega4809 Xplained Pro

Zestaw ewaluacyjny ATmega4809 Xplained Pro to platforma sprzętowa do tworzenia prototypów aplikacji na mikrokontroler ATmega4809 AVR. Wspierany przez zintegrowaną platformę deweloperską Atmel Studio zestaw oferuje łatwy dostęp do funkcjonalności ATmega4809. Pozwala to w pełni zrozumieć jak zintegrować układ z własnym projektem.

ATmega4809 to kontroler zawierający 8-bitowy procesor AVR® z mnożnikiem sprzętowym. Pracuje przy częstotliwościach aż do 20 MHz, posiada również pamięci typu Flash do 48 KB, 6 kB pamięci SRAM i 256 bajtów EEPROM. Układ ma 48-pinową obudowę. Seria wykorzystuje również najnowszą technologię Core Independent Peripherals z funkcjami o niskim poborze mocy, w tym Event System, inteligentne urządzenia analogowe i zaawansowane urządzenia peryferyjne.

Zestaw testowy ATmega4809 Xplained Pro posiada wtyczkę kompatybilną z mikroBUS™. Pozwala ona na łatwe przyłączanie peryferiów z bogatej oferty click board’ów MikroElektroniki. Zestawy rozszerzeń Xplained Pro oferują dodatkowe urządzenia peryferyjne, które rozszerzają funkcje płyty, a także ułatwiają tworzenie własnych projektów.

Ponadto, seria zestawów testowych Xplained Pro MCU zawiera wbudowany debugger (EDBG) eliminujący potrzebę korzystania z zewnętrznych narzędzi do programowania i debugowania. Zestaw obsługuje także dodatkowe urządzenia peryferyjne, umożliwiające rozszerzenie funkcji płytki o zestawy Xplained Pro i mikroBUS™ MikroElektroniki.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 lutego 2019 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 22 lutego 2019.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze