LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
IoT

Digi IX14 – inteligentny router do zastosowań krytycznych

Digi International zaprezentował przemysłowy router LTE przeznaczony dla aplikacji Smart City oraz kioskowych. Dodatkowo, producent dokłada roczną subskrybcję usług bezpieczeństwa i zarządzania urządzeniem Digi Remote Manager, co pomaga spełnić wymagania bezpieczeństwa dla krytycznej infrastruktury.

Dzięki możliwości pisania zaawansowanych skryptów w Open Source Python 3.6, router brzegowy Digi IX14 pozwala na wykonywanie operacji na poziomie urządzenia. Natomiast Digi Remote Mnager oraz moduł Bluetooth umożliwia szybką i bezpieczną instalację. Dodatkowo, do portu szeregowego lub Ethernet można połączyć czujnik lub sieć czujników. Podwójne złącze SIM pozwala na lepszą elastyczność i większą pewność połączenia.

Digi IX14 zawiera modem LTE zdolny też do pracy w technologii 3G w Ameryce Północnej. W przyszłości, producent planuje także wydanie wersji z obsługą technologii 3G/2G w Europie. Router jest też fizycznie zabezpieczony przed ekstremalnymi warunkami zewnętrznymi. Posiada certyfikat MIL-STD-810G w zakresie wstrząsów, wibracji i temperatury, a także IP54 w zakresie odporności na wodę i kurz.

Więcej informacji na stronie: https://www.digi.com/pr/digi-ix14