[ZAKOŃCZONY] Wygraj zestaw deweloperski SAM R34 Xplained Pro LoRaWAN

Wygraj zestaw deweloperski SAM R34 Xplained Pro Evaluation Kit dla technologii LoRaWAN (ATSAMR34-XPRO) od portalu Mikrokontroler.pl oraz Microchip.

Zestaw Microchip SAM R34 Xplained Pro Evaluation Kit jest platformą sprzętową używaną do pracy z układem SiP ATSAMR34. Został zaprojektowany w celu umożliwienia łączności bezprzewodowej na duże odległości przy wydłużeniu żywotności baterii.

Wysoce zintegrowana rodzina urządzeń LoRa SiP zawiera 32-bitowy mikrokontroler z niskim poborem mocy, transceiver RF Sub-GHz LoRa oraz pakiet oprogramowania. Dodatkowo producent udostępnia certyfikowane projekty referencyjne oraz zapewnia współpracę z największymi operatorami sieci LoRaWAN ™. Znacznie upraszcza to cały proces projektowania, zarówno po stronie sprzętu, jak i oprogramowania, a także wsparcia technicznego. Urządzenia zapewniają także najniższy w branży pobór mocy w trybie uśpienia, oferując wydłużoną żywotność baterii w węzłach IoT.

Zestaw, obsługiwany przez zintegrowaną platformę programistyczną Atmel Studio, zapewnia łatwy dostęp do zalet ATSAMR34 i wyjaśnia, w jaki sposób zintegrować urządzenie z własnym projektem. Płytka ma certyfikaty FCC, ISED i RED i jest nie tylko platformą ewaluacyjną, ale także doskonałym wzorcem do opracowywania aplikacji węzła końcowego LoRa opartego na SAMR34.

Oprogramowanie Atmel Studio udostępnia też predefiniowane przykłady aplikacji. Zestaw zapewnia łatwy dostęp do różnych funkcji urządzenia ATSAMR34J18B i peryferiów, które rozszerzają funkcje płyty i ułatwiają tworzenie niestandardowych projektów.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 kwietnia 2019 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 26 kwietnia 2019.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze