[WEBINARIUM] Projektowanie sieci Bluetooth mesh

Cypress Semiconductor oraz Mouser Electronics zapraszają na webinarium dotyczące projektowania sieci Bluetooth mesh. Odbędzie się ono za pośrednictwem platformy electronicdesign.com.

Bluetooth mesh to energooszczędna, bezprzewodowa sieć charakteryzująca się wieloma połączeniami między węzłami, co pozwala znacząco zwiększyć zasięg. Umożliwia to zastosowanie technologii Bluetooth w aplikacjach takich jak automatyka budynkowa czy asset tracking.

Cypress to pierwszy producent, który wprowadził do oferty rozwiązanie mesh zgodne z SIG. Cypress zaprezentował również energooszczędny mikrokontroler z komunikacją Bluetooth 5 – CYW20819 – w pełni zgodny z wymaganiami Bluetooth Mesh 1.0.

Seminarium poprowadzi Alan Hawse. Poprowadzi on słuchaczy krok po kroku przez wszystkie etapy implementacji aplikacji Mesh. Aby w pełni wykorzystać przekazywaną wiedzę, słuchacz może zaopatrzyć się w zestaw CYBT-213043-MESH z oferty Mouser oraz w oprogramowanie ModusToolbox.

Podczas webinarium uczestnicy będą mieli szansę na wygranie żarówek Sylvania SMART+ kompatybilnych z Bluetooth mesh.

Webinarium odbędzie się 29 maja o godzinie 17.00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie trwało 2 godziny.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: https://www.electronicdesign.com/webcasts/how-design-bluetooth-mesh

O autorze