Nowy eBook od element14.com podejmujący temat kariery w IoT

Internetowa społeczność inżynierska element14.com udostępniła nowego e-booka dla inżynierów, absolwentów i profesjonalistów z dziedzin technicznych, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę w szybko rosnącym świecie IoT.

Ta darmowa, dostępna do pobrania publikacja, zbiera porady i najważniejsze wskazówki od ekspertów z branży i osób piastujących wiodące role w firmach takich jak Amazon, Eaton, Microsoft, Molex i wielu innych. Omawiane tematy obejmują różne ścieżki kariery, jakimi mogą podążyć profesjonaliści w IoT, prezentują umiejętności i cechy, jakich poszukują pracodawcy podczas procesów zatrudniania oraz podają, jak wpływają na rynek nowe, pojawiające się trendy, takie jak uczenie maszynowe i bezpieczeństwo chmury.

Publikacja stanowi połączenie wiedzy zebranej podczas serii webinariów, zorganizowanych przez społeczność element14, które koncentrowały się na różnych aktualnych trendach w branży IoT i problemach związanych z Internetem Rzeczy.

Nowy, anglojęzyczny e-book, zatytułowany „Engineering Your Future: Professional Advice on Pursuing a Career in IoT” może zostać pobrany bezpłatnie, wraz z wieloma innymi publikacjami, przez wszystkich zarejestrowanych członków społeczności element14. Odwiedź stronę https://www.element14.com/community/community/publications/ebooks by przejrzeć pełny wybór e-booków. Aby zostać członkiem społeczności element14 wystarczy się zarejestrować.

Seria webinariów, która zainspirowała powstanie książki, jest również bezpłatnie dostępna w postaci nagrań dla zarejestrowanych członków społeczności element14.

O autorze