Społeczność element14 publikuje serię „Workbench Wednesdays”

Społeczność element14.com publikuje podczas lata odcinki serii programów „Workbench Wednesdays”, prowadzonych przez inżyniera, Jamesa Lewisa. Ten internetowy cykl przedstawia inżynierom wskazówki i porady na temat najnowszych narzędzi, które zwiększają produktywność w warsztatach elektronicznych, by pomóc sprytniej tworzyć nowe rozwiązania.

W odróżnieniu od tradycyjnych recenzji sprzętowych, w ramach serii „Workbench Wednesdays” prezentowane są praktyczne wskazówki w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji, jakie można spotkać w laboratoriach elektronicznych. Odcinki dostarczają inżynierom i twórcom cenną wiedzę, która pomaga im w podejmowaniu decyzji na temat zakupów nowego sprzętu i gadżetów. Członkowie społeczności są również zachęcani do interakcji z gospodarzem programu oraz komentowania zaprezentowanych treści, by nabrali jeszcze lepszego zrozumienia tematu, narzędzi i omawianych koncepcji. W jednym z najbardziej popularnych odcinków serii „Workbench Wednesdays”, James zastanawiał się, kiedy nadchodzi konieczność wymiany stacji lutowniczej na nowszą oraz jak konserwować groty lutownicze w taki sposób, by jak najbardziej wydłużyć ich żywotność i sprawić, by cała stacja mogła niezawodnie pracować przez wiele lat.

Społeczność element14 to pierwsze takie miejsce, przygotowane specjalnie z myślą o profesjonalnych inżynierach, twórcach i entuzjastach. Przynosi swoim członkom wiele korzyści i pomaga im rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Społeczność element14 jest częścią firmy Farnell, która należy do koncernu Avnet. Przystępując do społeczności element14 otrzymuje się dostęp do zasobów z informacjami na temat wielu najnowocześniejszych narzędzi deweloperskich, materiałów technicznych pochodzących od dostawców, dyskusji pomiędzy członkami społeczności, webinariów oraz do czatu na żywo z zespołem wsparcia serwisu element14.

Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień. Aby dowidzieć się więcej na temat serii „Workbench Wednesdays”, publikowanej przez społeczność element14, prosimy odwiedzić stronę: https://www.element14.com/community/community/element14-presents/workbenchwednesdays.

O autorze