Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Farnell rozpoczął 1 lipca swój letni konkurs, w ramach którego klienci mogą wygrać różne nagrody, w tym vouchery na zakupy w Decathlon, czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 32 GB IPX20 oraz hulajnogę elektryczną firmy Xiaomi. Konkurs potrwa przez cały lipiec i jest dostępny dla klientów z 16 państw Europy.

Letni konkurs FarnellKażdego tygodnia na stronach internetowych Farnella pojawi się nowy, prosty i szybki zestaw pytań, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje zdolności logicznego myślenia i umiejętności, mierząc się z czasem. Każda gra potrwa jedynie kilka minut, ale uczestnicy będą mogli brać w niej udział tak wiele razy, jak tylko zechcą, próbując uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wszystkie gry oraz tabela wyników będą publikowane pod adresem extra.farnell.com.

Ponadto dla klientów, którzy poszukują wyjątkowych okazji, Farnell przygotował także szereg specjalnych ofert promocyjnych, obejmujących produkty wiodących marek, a w tym i Raspberry Pi. Aby zdobyć kupony z kodami zniżkowymi należy wejść na stronę extra.farnell.com.

O autorze