[ZAKOŃCZONY] Wygraj płytkę deweloperską AVR-IoT WG Development Board

Wygraj płytkę deweloperską AVR-IoT WG (AC164160) i spraw by wdrażanie urządzeń IoT do Google Cloud IoT Core z infrastrukturą potrzebną do sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego było łatwiejsze.

AVR IoT WG

Płyta deweloperska AVR-IoT WG zawiera 8-bitowy mikrokontroler ATmega4808, zabezpieczenie CryptoAuthentication ATECC608A oraz w pełni certyfikowany kontroler sieci Wi-Fi® ATWINC1510.

AVR-IoT WG Development Board daje programistom możliwość podłączenia Google Cloud do nowych i istniejących projektów za pomocą jednego kliknięcia w bezpłatnym portalu internetowym pod adresem www.AVR-IoT.com. Po nawiązaniu połączenia programiści mogą korzystać z narzędzi szybkiego projektowania Microchip, narzędzia do konfiguracji MPLAB® (MCC) i Atmel START, aby tworzyć i debugować w chmurze.

Płyta łączy inteligentne, połączone ze sobą i zabezpieczone urządzenia, aby umożliwić projektantom szybkie integrowanie projektów IoT z chmurą. Płytka jest kompatybilna z ponad 450 płytkami MikroElektronika Click™, które umożliwiają dołączenie czujników i siłowników.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 lipca 2019 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 26 lipca 2019.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze