Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu Fluke

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu pozwalają szybko i bezpiecznie stwierdzić przed rozpoczęciem pracy, czy obwody prądu stałego lub przemiennego, łączniki bądź gniazda są pod napięciem. Aby móc polegać na testerze dwubiegunowym, trzeba mieć pewność, że jest to wytrzymały i niezawodny przyrząd.

Najsłabszym punktem wszelkich dwubiegunowych testerów napięcia i ciągłości obwodu jest ich przewód — ciągle zginany, wykręcany, zawijany i poddawany dużym naprężeniom. Jeśli przewód ulegnie uszkodzeniu, może to zwiększyć zagrożenie dla bezpieczeństwa. Właśnie dlatego firma Fluke testuje zmodernizowane testery, zginając przewód o ponad 150 stopni 5000 razy w każdym kierunku — to trzykrotnie więcej, niż wymagają normy przemysłowe.

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu T110, T130 i T150 firmy Fluke zostały zmodernizowane z myślą o dopasowaniu do potrzeb klientów. Oferują połączenie bezpieczeństwa, prostoty użytkowania i szybkości działania.

Więcej informacji na stronie: https://www.fluke.com/pl-pl/produkt/testowanie-instalacji-elektrycznych/podstawowe-przyrzady-pomiarowe/fluke-t90-t110-t130-t150

O autorze