SOS electronic dołącza swoje usługi do platformy Conrad Marketplace

Conrad Electronic ogłasza włączenie SOS electronic do niedawno ujednoliconej cyfrowej platformy biznesowej Conrad Marketplace. Stanowi to istotne wzbogacenie zasobów platformy, oferującej ponad 3 miliony produktów z możliwością dostawy w 24 godziny do klientów B2B.

SOS electronic, z siedzibą główną na Słowacji, działa na rynku elektroniki od 28 lat; w roku 2013 firma stała się częścią rodziny Conrad. Firma zainteresowała się sprzedażą internetową w 1997 roku, kiedy to jako jedna z pierwszych 100 przedsiębiorstw na Słowacji zarejestrowała swoją domenę internetową. W 2003 roku firma SOS electronic uruchomiła sklep internetowy i katalog on-line. Nowa wersja strony z 2016 roku umożliwiła integrację z Conrad Electronic.

Z związku z włączeniem zasobów SOS electronic do platformy, Ralf Bühler, CSO B2B z Conrad stwierdził: „Jako niezależna jednostka w rodzinie Conrad, SOS electronic wnosi do platformy wyjątkowe produkty, wsparcie oraz usługi skierowane bezpośrednio do klientów przemysłowych. Ich obecność na rynku znacząco wzbogaca naszą ofertę.”

Koncentrując się na rynku przemysłowym, SOS electronic specjalizuje się w dostarczaniu różnym klientom niezawodnych produktów wysokiej jakości, wyprodukowanych przez renomowane, światowe marki. To partner spełniający wszelkie wymagania w zakresie dostawy komponentów, zasilaczy, przyrządów pomiarowych i automatyki – oferta firmy obejmuje realizację zamówień hurtowych dla produkcji seryjnych, jak również sprzętu specjalistycznego.

Jako międzynarodowy dystrybutor specjalizujący się w usługach wsparcia dostosowanego do klientów przemysłowych, wsparcie techniczne i świadczenie dodatkowych usług stanowi istotny element oferty firmy, która w przypadku wyjątkowych projektów obejmuje również osobiste wizyty u klientów składane z przedstawicielami producentów. „Dzięki przynależności do rodziny Conrad uzyskaliśmy dostęp do nowych zasobów i know-how, przez co mamy możliwość jeszcze bardziej udoskonalić nasz model biznesowy i ofertę. Integracja naszej oferty z platformą otwiera dla naszych klientów zupełnie nowe możliwości” dodał Ján Seszták, dyrektor generalny SOS electronic.

O autorze