Drukarki 3D firmy Ultimaker już dostępne w Farnell

Farnell wprowadził na swoje europejskie magazyny produkty firmy Ultimaker. Drukarki 3D marki Ultimaker pomagają użytkownikom w ciągu kilku godzin stworzyć prawdziwe prototypy i modele, zamiast oczekiwać na nie tygodniami. Drukarki te cieszą się uznaniem i zaufaniem zarówno profesjonalistów, nauczycieli, jak i innowatorów z całego Świata.

Do drukarek 3D firmy Ultimaker, dostępnych w sklepie Farnell, należą:

  • Świetny, uniwersalny model: Drukarka Ultimaker 2+ została stworzona tak, by szybko i sprawnie budować nawet zaawansowane detale. Jest to uniwersalny model, który cechuje się bardzo powtarzalnymi wydrukami. Jest niezawodny, wydajny i przyjazny w użytkowaniu. Może pracować w wieloma materiałami i z powodzeniem można go stosować w bardzo różnorodnych aplikacjach, zarówno do tworzenia prototypów, jak i nietypowych, samodzielnie zaprojektowanych narzędzi.
  • Precyzyjna, niezawodna drukarka biurkowa: Bazujący na Ultimakerze 2 model Ultimaker 2+ extended to jedna z najbardziej zaawansowanych, precyzyjnych i niezawodnych drukarek 3D na rynku. Jest gotowa do pracy już od momentu wyjęcia jej z pudełka. Pracuje pod kontrolą intuicyjnego oprogramowania i pozwala szybko oraz inteligentnie przygotować projekt do wydruku. Pokrętła umożliwiają regulację prędkości i temperatury pracy, również w czasie samego drukowania. Użytkownik może mieć pewność, że nawet wydruki wymagające wielu godzin pracy będą przygotowane poprawnie i z wysoką precyzją. Co więcej, nawet po długiej pracy rzadko kiedy potrzeba ponownie regulować położenie podgrzewanej płytki podłoża wydruku.
  • Drukarka 3D do skomplikowanych projektów: Ultimaker 3 to najbardziej niezawodna drukarka 3D z dwiema dyszami, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Pomaga użytkownikom tworzyć skomplikowane projekty. Dzięki unikalnemu systemowi automatycznego podnoszenia dysz, porządnej konstrukcji, możliwości pracy z różnymi kombinacjami materiałów oraz wymienialnymi elementami grzewczymi, jest to bardzo zaawansowana maszyna. Ultimaker 3 pozwala na bardzo łatwe przejście od projektu przez oprogramowanie, sprzęt i wybór materiałów, aż do powstania gotowego wydruku. Dzięki temu inżynierowie i producenci drukowanych urządzeń mogą wprowadzać innowacje w zupełnie nowy sposób, tworząc skomplikowane geometrycznie obiekty, z licznymi, drobnymi detalami.
  • Wspaniała drukarka przemysłowa do dużych obiektów: Ultimaker S5 to łatwa w użyciu, biurkowa drukarka 3D, cechująca się dużą przestrzenią roboczą. Pozwala tworzyć precyzyjne elementy z przemysłową jakością wykonania za każdym razem. Jest prosta w instalacji, niezawodna, korzysta z dwóch dysz jednocześnie i może pracować przez wiele godzin dziennie. Ultimaker S5 to kompletne, profesjonalne rozwiązanie do druku 3D.

Produkty i akcesoria firmy Ultimaker są dostępne w sklepie Farnell.

Dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D, społeczność element14 przygotowała szereg webinariów, które obejmują tematy począwszy od „Czym jest drukowanie 3D”, przez „Konserwacja drukarki i filamentu”, a kończąc na „Skanowaniu 3D”. Aby dołączyć do społeczności element14 i pobrać webinaria na temat druku 3D, odwiedź stronę www.element14.com/welcome.

O autorze