[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wygraj płytkę rozwojową PIC-IoT WG firmy Microchip

Płytka programowalna PIC-IoT WG łączy mikrokontroler PIC24FJ128GA705, element zabezpieczający ATECC608A CryptoAuthentication™ i w pełni certyfikowany kontroler sieciowy ATWINC1510 Wi-Fi®, który zapewnia najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób łączenia wbudowanych aplikacji z Google Cloud IoT Core. Zawiera również wbudowany debugger, dzięki czemu nie wymaga zewnętrznego sprzętu do programowania i debugowania mikrokontrolera.

Płytka wspomagana jest przez zintegrowane środowisko programistyczne MPLAB X (IDE) i narzędzie MCC do szybkiego prototypowania. Jest kompatybilna z ponad 450 płytkami MikroElektronika Click™, które rozszerzają opcje czujników i silowników.

W ramach rozszerzonej współpracy Microchip z Google Cloud, płytka PIC-IoT WG umożliwia projektantom oprogramowania na PIC łatwe łączenie z chmurą i produktami nowej generacji za pomocą bezpłatnego portalu internetowego www.PIC-IoT.com. Po połączeniu, programiści mogą korzystać z narzędzia do szybkiego programowania MPLAB ® Code Configurator (MCC) firmy Microchip do pracy nad aplikacją oraz debugowania.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 października 2019 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 24 października 2019.
  5. Po nawiązaniu kontaktu nagrodę do laureata wyśle firma Microchip.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze