Komponenty pomiarowe firmy Schützinger dostępne od teraz w firmie Farnell

Farnell wzbogacił swoją ofertę o wysokiej jakości produkty wiodącej na rynku firmy Schützinger, która wytwarza złącza, sondy, zaciski i przewody do testowania. Na magazyny Farnella wprowadzono tym samym niemal 500 różnych nowych elementów, dostępnych do wysyłki w dniu zamówienia.

Wysoce niezawodne, precyzyjne komponenty kontrolno-pomiarowe to idealne elementy do wykorzystania podczas rozwijania nowych produktów, prowadzenia kontroli jakości na taśmach produkcyjnych i w ramach przeprowadzania prac serwisowych, znajdujące zastosowanie w szerokim zakresie branż przemysłu. Wśród obszarów, w których podzespoły te świetnie się sprawdzają warto wymienić motoryzację, oświetlenie niskonapięciowe, technologie typowe dla kolejnictwa i inżynierię mechaniczną.

Wśród produktów wprowadzonych teraz do oferty firmy Farnell znajdują się sondy i przewody pomiarowe, złącza banankowe, terminale, gniazda, krokodylki, przejściówki i różne szybkozłączki.

Komponenty pomiarowe firmy Schützinger są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

O autorze