Współpraca Digi-Key i Analog Devices przy innowacyjnej platformie MeasureWave

Digi-Key Electronics nawiązał współpracę z Analog Devices przy nowej, innowacyjnej platformie MaesureWave. Wieloczujnikowa platforma pozwoli klientom Digi-Key na szybkie projektowanie dzięki natychmiastowemu dostępowi do produktów.

Nowa platforma pozwala na projektowanie własnego rozwiązania, bez potrzeby konfiguracji sprzętu i pisania kodu. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu MeasureWave Software Studio oraz prostym w obsłudze platformom pomiarowym, MeasureWave pozwala na bardzo szybkie uruchomienie rozwiązania dostosowanego do potrzeb inżyniera.

Dodatkowo, Digi-Key dostarcza projektantom szeroki zakres oprogramowania EDA i narzędzi projektowych. Pozwalają one na efektywny proces projektowania i rozwoju projektów – od pomysłu do wprowadzenia na rynek. Digi-Key oferuje również wiele narzędzi obliczeniowych dostępnych online i innych darmowych narzędzi i zasobów w celu wsparcia inżynierów i projektantów.

Więcej informacji na temat platformy MeasureWave: https://www.digikey.com/en/product-highlight/a/analog-devices/measureware-pro-development-kit

O autorze