Farnell odświeży wybrane produkty swoich marek własnych jako Multicomp Pro

Farnell wprowadził do sprzedaży nową linię przystępnych cenowo komponentów, narzędzi i aparatury kontrolnej, dostępną pod nową marką „Multicomp Pro”. Wśród produktów z tej rodziny znalazły się najlepsze wyroby marek Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec i Pro-Signal. Dzięki temu, że zostały zebrane pod jedną marką, inżynierom, technikom i zakładom produkcyjnym będzie łatwiej rozpoznać te spośród produktów alternatywnych wobec popularnych marek, które cechują się najlepszymi parametrami, mają jakość, na której można polegać, typową dla zastosowań profesjonalnych oraz będą bardzo wartościowym nabytkiem. Klienci sięgający po produkty marki Multicomp Pro nie tylko korzystają dzięki niższym kosztom zakupu, ale też oszczędzają na kosztach użytkowania, dzięki trwałości tych produktów.

Produkty firmy Farnell, oferowane pod marką Multicomp Pro idealnie nadają się do wyposażania laboratoriów projektowych, warsztatów serwisowych oraz instytucji edukacyjnych, w których panują silne ograniczenia budżetowe. Na produktach nowej rodziny skorzystają też producenci OEM i kontraktowi wytwórcy elektroniki (CEM – Contract Electronics Manufacturer), którzy na pewno docenią niższe koszty, przy zachowaniu profesjonalnej jakości nabywanych komponentów.

W ramach marki Multicomp Pro dostępnych będzie ponad 60 tysięcy wysokiej jakości komponentów, narzędzi i sprzętu, oferowanych wyłącznie przez firmę Farnell i gotowych do wysyłki do dowolnego miejsca na Świecie.

Produkty marki Multicomp Pro są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

O autorze