Farnell dostarcza aparaturę kontrolno-pomiarową marki Hioki w Europie

Farnell dodał do swojej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej firmę Hioki, wieloletniego, japońskiego producenta instrumentów pomiarowych. W ramach podpisanej umowy, Farnell będzie jedynym w Europie dystrybutorem świadczącym wysokiej jakości usługi, który będzie oferował produkty marki Hioki. Co więcej, poszerzy to i tak już bogaty wybór urządzeń kontrolno-pomiarowych, zapewniając klientom dostęp do rewelacyjnej jakości sprzętu, oferowanego w przystępnej cenie.

Farnell Hioki

Produkty marki Hioki znajdują szerokie zastosowanie wśród inżynierów projektujących elektronikę, a także w badaniach naukowych, w edukacji oraz podczas produkcji. Firma Hioki zgromadziła bogate doświadczenie w dziedzinie aparatury kontrolno-pomiarowej, którą tworzy już od ponad ośmiu dekad. Zgłosiła setki patentów i w pełni kontroluje proces produkcji swoich wyrobów – wszystkie działy, począwszy od badawczo-rozwojowego, a kończąc na produkcyjnym zlokalizowane są w jednej placówce. Dzięki temu możliwe jest spełnienie wymagań metodologii Kaizen – japońskiej filozofii ciągłego zwiększania jakości i wydajności.

Początkowo Farnell będzie gromadził w swoich magazynach multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe i narzędzia do instalacji elektrycznych. Kolejne produkty z oferty firmy Hioki trafią na magazyny Farnella w następnym kwartale.

Klienci firmy Farnell będą mogli nabyć produkty marki Hioki z wysyłką w dniu zamówienia. Ponadto skorzystają oni z pomocy technicznej, świadczonej w dni robocze, przez 24 godziny na dobę i prowadzonej przez pracowników Farnella, specjalizujących się w pomiarach. Pomocne będą też dodatkowe materiały, karty katalogowe, noty aplikacyjne, filmy wideo i webinaria – wszystkie z nich dostępne bezpłatnie w Internecie.

Aparatura kontrolno-pomiarowa firmy Hioki jest dostępna z wysyłką w dniu zamówienia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

O autorze