Popularny zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako „Winter Games”

Farnell organizuje konkurs „Winter Games”, i daje klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert produktów pochodzących od wiodących producentów. Ponadto publikowane będą zabawne gry internetowe, w ramach których uczestnicy będą mogli zdobywać vouchery na zakupy oraz wygrać główną nagrodę w konkursie, kamerę GoPro MAX, która umożliwia nagrywanie wideo w 360°.

Konkurs „Winter Games” będzie składał się z trzech olimpijskich dyscyplin sportowych, a w tym z hokeja na lodzie, bobslejów i curlingu. Będzie dostępny dla klientów z 20 państw Europy. Co tydzień w każdym kraju będą rozdawane trzy nagrody, a ponadto zostanie wręczona główna nagroda – jedna na całą Europę. Oprócz tych wspaniałych nagród, Farnell będzie wspierał swoich klientów także poprzez wyjątkowe oferty na produkty wytwarzane przez wiodące firmy, takie jak: TE Connectivity, Microchip, Renesas, Silicon Labs, Tektronix i wiele innych.

Pierwsza z trzech konkurencji konkursu, hokej na lodzie, i potrwa aż do pierwszych dni grudnia. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w bobslejach, a później w curlingu. Konkurs potrwa do początku lutego 2020 roku, a zwycięzca głównej nagrody zostanie ogłoszony w marcu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu „Winter Games” odwiedź stronę: pl.farnell.com/wintergames19.

O autorze