LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Farnell inwestuje by znacząco powiększyć wybór produktów TE Connectivity

Farnell zainwestował w rozszerzenie swojej oferty produktów firmy TE Connectivity, by pomóc inżynierom-projektantom dotrzeć do komponentów, które najlepiej odpowiadają potrzebom tworzonych projektów. Farnell już wcześniej w tym roku zainwestował znaczące środki w produkty TE Connectivity, by uczynić je dostępnymi w całej, globalnej sieci dystrybucyjnej. Klienci w Europie mogą obecnie nabywać ponad 100 tysięcy produktów TE Connectivity, z czego ponad 30 tysięcy dostępnych jest prosto z magazynów firmy Farnell i oferowanych z dostawą na kolejny dzień po zamówieniu.

Firma TE Connectivity to największy na świecie dostawca złączy i duży producent przekaźników, elementów pasywnych, kabli, przewodów, a także czujników i anten. Aby zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku zaawansowanych systemów do motoryzacji, w branży przemysłowej, aeronautycznej, obronnej, morskiej oraz w odniesieniu do aplikacji przetwarzania danych, klienci potrzebują złączy i rozwiązań czujnikowych, które zostały przygotowane tak by niezawodnie przesyłać dane, moc i sygnały, nawet w najtrudniejszym środowisku. TE Connectivity jest wiodącą firmą w dziedzinie innowacyjnych technologii, stosowanych rozwiązaniach opartych o nowe trendy w przemyśle, w urządzeniach konsumenckich, systemach ITE, kolejnictwie i transporcie. Jej niezawodnym i wysoce odpornym produktom można powierzyć najpoważniejsze zadania i zoptymalizować wydajność systemów, wbudowując w nie niezawodność już od samego początku.

Farnell zapewnia dostęp do ponad 950 tysięcy produktów, pochodzących od szerokiego grona dostawców. Klienci chcący nabyć produkty firmy TE Connectivity mogą teraz uprościć swój proces zakupów, przychodząc do Farnell po wszystkie komponenty, jakich potrzebują.

Produkty firmy TE Connectivity są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej i w serwisie, element14 w Azji i krajach Pacyfiku.