Mouser dodaje do portfolio pamięci firmy GigaDevice

Mouser Electronics ogłosił, że został autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy GigaDevice. Tym samym do oferty dystrybutora trafiły pamięci SPI NOR, SPI NAND i równoległe pamięci NAND przeznaczone do systemów wbudowanych. Elementy znajdą zastosowanie w aplikacjach automotive, konsumenckich, IoT, przemysłowych, mobilnych, a także w infrastrukturze sieciowej i telekomunikacyjnej.

Wśród produktów wprowadzonych do oferty są pamięci SPI NOR flash z rodziny GD25. Dostępne są w czterech wariantach o różnych napięciach zasilania. Pamięci te charakteryzują się również wytrzymałością i niezawodnością – są w stanie wytrzymać 100 000 cykli zapisu oraz mogą przechowywać dane przez okres 20 lat. Rodzina GD25 zawiera m.in. szybkie pamięci quad NOR flash z serii GD25LT, pamięci octal NOR flash z serii GD25LX, a także miniaturowe pamięci GD25WDxxCK w obudowach USON8 o wymiarach 1,5 x 1,5 mm.

W ofercie znajdują się również pamięci SPI NAND z serii GD5F oraz równoległe pamięci NAND flash z serii GD9F. Oferują one dużą pojemność i wydajność niezbędne w aplikacjach multimedialnych, takich jak telefony komórkowe, dekodery STB, telewizory itp. Układy są dostępne w dwóch wariantach o różnym napięciu pracy i w pojemnościach do 4 GBit (seria GD5F) lub do 8 GBit (GD9F). Pamięci GD5F pracują z taktowaniem do 120 MHz i osiągają szybkość transferu do 532 MBit/s. Natomiast pamięci GD9F charakteryzują się czasem odczytu 25 ns, funkcjami bezpieczeństwa i są dostępne w kilku różnych obudowach.

Więcej informacji na stronie: https://www.mouser.de/manufacturer/gigadevice

O autorze