Strefa start-upów na Embedded World 2020

Podczas Embedded World pojawi się strefa start-upów oraz hala dla innowacyjnych młodych firm (dotowana przez Ministerstwo Gospodarki i Energii Niemiec). Są to dwa projekty, które umożliwią firmom wejście w świat młodych przedsiębiorstw. Targi Embedded World odbędą się w dniach 25-27 lutego 2020.

start-up embedded world 2020

W strefie start-upów zaprezentują się młode międzynarodowe przedsiębiorstwa z maksymalnie 20 pracownikami, powstałe do 5 lat temu. Organizator targów oferuje pakiet dla start-upów. Składa się on z powierzchni wystawowej, konstrukcji wystawowej, usług marketingowych, podstawowego wyposażenia stolika, dostarczenia zasilania, sprzątania w trakcie imprezy, a także opłaty AUMA. Organizator daje również możliwość wygłoszenia prezentacji w trakcie targów i wzięcia udziału w konkursie na najlepszy start-up. Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone budżetem medialnym w wysokości łącznie 45 000 EUR. Środki będzie można wykorzystać w formie publikacji firmy WEKA FACHMEDIEN.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie: https://www.embedded-world.de/en/exhibitors/participation/start-ups

O autorze