Rutronik i Gowin podpisują umowę dystrybucyjną

Rutronik Elektronische Bauelemente GmbH rozszerza swoją ofertę o asortyment produktów Gowin Semiconductor Corp. Umowa dystrybucyjna weszła już w życie i dotyczy regionu EMEA oraz Ameryki Północnej.

Chiński producent półprzewodników oferuje bogaty wybór programowalnych, przyjaznych dla użytkownika, zorientowanych na koszty i wydajność rozwiązań. Wśród nich znajdują się rozwiązania FPGA, moduły logiczne, oprogramowanie do projektowania, układy scalone IP-Core. Ponadto oferta Gowin obejmuje projekty referencyjne i zestawów rozwojowe dla rynków docelowych przemysłu, komunikacji, medycyny, konsumenckich i motoryzacyjnych.

Nawiązana współpraca stanowi rozszerzenie zakresu systemowych rozwiązań Rutronik „Cieszymy się, że możemy współpracować z uznanym i renomowanym dystrybutorem, takim jak Rutronik, który pomoże nam w dalszym rozwoju naszej dynamicznej działalności nie tylko w regionie EMEA, ale również w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej”, mówi Mike Furnival, Director of EMEA Sales firmy Gowin.

O autorze