iEi IDS-310-AL – komputer dla przemysłu i Digital Signage z możliwością podłączenia 3 monitorów

Firma JM elektronik przedstawia bezwentylatorowy, energooszczędny, kompaktowy komputer przemysłowy produkcji iEi – model IDS-310-AL. Wyposażono go w 3 porty HDMI, do których można podłączyć 3 monitory o rozdzielczości do 3840×2160. Wysoka rozdzielczość umożliwia prezentację treści z wysoką jakością na monitorach o dużych przekątnych. Obraz jest więc czytelny nawet z dużej odległości.

Połączenie z siecią LAN w komputerze IDS-310-AL zapewniają 2 porty GbE LAN RJ-45. Natomiast dla połączenia z urządzeniami automatyki przewidziano port szeregowy COM RS-232/422/485 z AFC (DB- 9).

Komputer wyposażono w procesor Intel Celeron J3455 lub N3350, a także 4 GB pamięci DDR3.  Ponadto komputer posiada pełnowymiarowe gniazdo PCIe Mini i gniazdo M.2 do rozbudowy.

iEi IDS-310-AL może działać pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10 / Linux.

Komputer znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie w przemysłowych warunkach wymagana jest praca bez przerwy. w centrach dyspozytorskich, na stanowiskach planistów oraz w aplikacjach wspomagających zarządzanie magazynami.

IDS-310-AL można także wykorzystać w centrach ochrony mienia czy zdalnego monitoringu. Duża rozdzielczość 3 monitorów pozwala na prezentację ze szczegółami obrazu z szeregu kamer bez utraty jakości obrazu.

Niewielkie rozmiary komputera umożliwiają także jego zastosowanie w Digital Signage do prezentacji treści informacyjnych czy reklamowych w restauracjach, placówkach ochrony zdrowia oraz punktach handlowych.

Osoby zainteresowane komputerami przemysłowymi iEi, w tym prezentowanym iEi IDS-310-Al, zachęcamy do kontaktu z firmą JM elektronik pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl

Więcej informacji na stronie https://jm.pl/pl/komputer-iei-ids-310-al-z-mozliwoscia-podlaczenia-3-monitorow-o-wysokiej-rozdzielczosci/412/aktualnosc/

O autorze