LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Digi-Key rozszerza funkcję planowania dostaw

Digi-Key Electronics udostępnił funkcję wcześniejszego planowania dostaw dla transakcji w lokalnych walutach. Funkcja nie ma żadnych ograniczeń w wielkości zamówienia. Jedno zamówienie można podzielić i poszczególne części dostarczać w różnych terminach.

Producenci kontraktowi, producenci OEM, a także inni klienci potrzebujący zamówień powyżej normalnych potrzeb mogą wykorzystać narzędzie Digi-Key do zarządzania harmonogramem zamówień i dostaw. System zamówień online zaprojektowano, by umożliwić klientom usprawnienie procesu projektowania, korzystanie z niższych cen, a także zabezpieczenie przyszłej dostępności produktów.

Więcej informacji o systemie zamówień na stronie: https://www.digikey.co.uk/en/help/features-updates/scheduled-shipments

Autor: DigiKey
Firma DigiKey Electronics jest zarówno liderem, jak i ciągłym innowatorem w dystrybucji wysokiej jakości komponentów elektronicznych i produktów automatyki na całym świecie, dostarczając przeszło 12,6 miliona komponentów od ponad 2000 markowych producentów.
Tagi: Digi-Key, news