[WEBINARIUM] Wprowadzenie do Altium 365

Computer Controls zaprasza na bezpłatne webinarium dotyczące pakietu Altium 365. Pakiet umożliwia projektowanie PCB w chmurze, a także łatwe dzielenie się danymi projektowymi.

Firma Altium rozumie wartość, jaką jest możliwość pracy w różnych lokalizacjach, a także na różnych urządzeniach. Altium 365 pozwala na bezproblemową,
zdalną współpracę między projektantami czy wykonawcami, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Podczas webinaru przedstawione zostaną podstawowe informacje o Altium 365 – dostępie do usługi, jej rodzajach i podstawowych funkcjonalnościach.

Altium 365 to jedyna na świecie platforma w chmurze, wspomagająca projektowanie, a także wymianę danych projektów PCB. Jest bezproblemowo dostępna
z Altium Designer lub dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Oprogramowanie jest bezpłatne dla posiadaczy Subskrypcji Altium.

Organizator zaprasza inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Webinarium prowadzone będzie w języku polskim. Odbędzie się 21 maja w godzinach 11.00 – 12.00.

Rejestracja uczestników, agenda oraz bliższe informacje znajdują się na stronie organizatora.

O autorze